Aplikacja YouPickIt – Gazetki i Promocje – Twoja inteligentna przeglądarka gazetek promocyjnych z porównywarką aktualnych cen w sklepach z Twojej okolicy.

Z YouPickIt wiesz dokładnie, gdzie i kiedy możesz kupić najtaniej – dla każdej lokalizacji w Polsce aplikacja posiada aktualne gazetki, katalogi oraz najlepsze promocje. Stwórz listę życzeń aby nie przegapić promocji na ulubione produkty.
Każdego dnia YPI analizuje miliony cen z różnych sieci sklepów. Aplikacja koloruje dla Ciebie ceny w barwach sygnalizacji świetlnej, aby pokazać rzeczywistą różnice cen w poszczególnych ofertach. Dodatkowo szczególnie korzystne ceny oznaczone są złotym, srebrnym lub brązowym Picks. Porównujemy ceny żywności i drogerii w celu znalezienia najlepszych promocji. YouPickIt pokazuje również, które oferty są naprawdę tanie i sprzedawane są w korzystnych cenach. Aplikacja YouPickIt oferuje interaktywne gazetki i katalogi do przeglądania. Możesz kliknąć i zapamiętać pojedyncze produkty.

Dzięki aplikacji YouPickIt – Gazetki i Promocje zakupy bedą przyjemnością dla Ciebie i o wiele lżejsze dla Twojego portfela! 🙂

 

Facebook: https://www.facebook.com/YouPickItGazetkiPromocyjne


Jeżeli podoba Ci się ten artykuł i jeszcze nie polubiłeś mojej strony na facebooku to daj Lajka :)
Udostępnij: