Kuba Błaszczykowski to wspaniały piłkarz i nad wyraz ambitny człowiek, godny naśladowania. Każdy powinien przeczytać jego książkę, autorstwa jego samego i Małgorzaty Domagalik. Autorka książki bardzo zaprzyjaźniła się z Kubą, więc książka jest naprawdę dobra i czasami ściska za serce!

Książkę czyta się bardzo dobrze. Jest napisana, w większości, w formie wywiadów i opowieści znanych osób o Panu Błaszczykowskim. Dlaczego Panu? Ponieważ mam do Niego ogromny szacunek za to co osiągnął, jakim jest człowiekiem i dlatego że nigdy w życiu się nie poddaje!

Małgorzata Domagalik zaprzyjaźniła się również z całą rodziną i przyjaciółmi Kuby. Wszystkie rozmowy są szczere i prawdziwe, nikt nie powiedział złego słowa o Kubie (oczywiście oprócz tego, że w dzieciństwie był niegrzeczny). 🙂

Dzieciństwo Jakuba Błaszczykowskiego nie było lekkie, musiał borykać się z wieloma problemami życia rodzinnego oraz stawać w obliczu różnych wyzwań i konfliktów. Nie poddał się w najgorszym okresie swojego życia i dzięki temu oraz wsparciu bliskich osiągnął ogromny sukces.

Książka pisana była w najlepszym momencie kariery Błaszczykowskiego, dzięki czemu kryje dużo ciekawych historii z życia piłkarza, o których nie przeczytacie w żadnym wywiadzie. Weźcie do ręki książkę KUBA, nawet jeśli nie jesteście fanami piłki nożnej – daje dużo do myślenia! 🙂


Jeżeli podoba Ci się ten artykuł i jeszcze nie polubiłeś mojej strony na facebooku to daj Lajka :)
Udostępnij: