W tym miesiącu pod lupą znalazły się dwa magazyny dla mężczyzn – „Logo” oraz „Men’s Health”. Z każdego z nich wybrałem po 3 najciekawsze artykuły.

LOGO: Jak Marcin Meller dorósł do bycia ojcem

W wywiadzie Marcin Meller opowiada o tym, jak to jest być ojcem w wieku 50 lat. Jest bardzo dumny z bycia tatą. Wspaniale wypowiada się przy tym o relacjach jakie panują pomiędzy nim, a jego pociechami. W dalszej części mówi o czasach młodości i jak udało mu się osiągnąć taki sukces życiowy i zawodowy.

LOGO: Męska literatura na wakacje

Magazyn Logo przedstawia zestawienie ciekawych książek do przeczytania podczas wakacji. Sam na pewno skorzystam z kilku tytułów, a najciekawiej z pośród nich zapowiadają się:

  • Zapisane w wodzie – Paula Hawkins
  • Brighton – Michael Harvey
  • Inwazja – Wojtek Miłoszewski

LOGO: Najlepsze Hotele w Polsce

Ranking najlepszych hoteli w Polsce według Logo przedstawia się bardzo interesująco. Ceny są bardzo różne i wahają się pomiędzy 50, a 2000 zł. Niektóre z nich są rewelacyjne, usytuowane blisko natury lub w samym centrum miasta. Jeżeli szukacie fajnego miejsca na wypoczynek to musicie zajrzeć do magazynu Logo.

MEN’S HEALTH: Burgery na 102

Najlepsze porównanie 2 różnych przepisów na Burgery. Pierwszy z nich to prawdziwa bomba kaloryczna (1056 kcal) – przeznaczona dla prawdziwych drwali! Drugi z nich o połowę mniej kaloryczny (523 kcal), gdzie w ciekawy sposób zastąpiono pieczywo – pieczarkami Portobello – na pewno wypróbuję 🙂

MEN’S HEALTH: Ciężka noc? MH sprawdził jak się pobudzić

Do testów użyto 4 specyfiki: Yerba Mate, Czarna Kawa, Imbir i Cytryna oraz Energy Drink. Który według Was jest najlepszy? Odpowiedź, który z nich ma największą moc, w magazynie i na pewno nie był to Imbir i Cytryna 🙂

MEN’S HEALTH: Jak spalić 1000 Kcal w 60 minut

Jeśli chcecie w szybkim tempie wyrzeźbić swoje ciało i zrzucić zbędny balast w postaci oponki, to ten artykuł jest dla Was. Wszystkie etapy 60 minutowego treningu są szczegółowo opisane. Rezultaty widoczne już po 3 tygodniach. Jeżeli macie wolną godzinę dziennie i chcecie zadbać o Siebie to zachęcam do kupna Men’s Health.


Jeżeli podoba Ci się ten artykuł i jeszcze nie polubiłeś mojej strony na facebooku to daj Lajka :)
Udostępnij: