Nie wiesz co kupić na roczek dla swojego dziecka, chrześniaka czy wnuka? Samochód na akumulator to idealny prezent na urodziny dla chłopca (w sumie dla dziewczynki też :))! Na Allegro.PL jest ogromny wybór takich aut elektrycznych – Audi, Mercedes, BWM czy Porsche! Ceny wahają się w granicach 300-3500 zł, w zależności od marki samochodu, wielkości lub pojemności akumulatora.

Nastały takie czasy, że dzieci mają prawie wszystko! To nie to samo, co 25 lat temu, kiedy na podwórku bawiło się 20 dzieciaków jedną piłką. Teraz królują tablety, smartfony, deskorolki elektryczne i inne gadżety, o których nikt kiedyś nawet nie pomyślał. Każdy z Nas kiedyś marzył o takim samochodziku, chociaż nie były one tak dostępne jak dzisiaj oraz dla większości z Nas były one po prostu cholernie drogie.

Prezent na roczek dla chłopca – Auto na akumulator Audi A3 Cabrio

Zdecydowałem się kupić auto na akumulator dla mojego chrześniaka Kuby na jego pierwsze urodziny z 2 podstawowych powodów: zawsze marzyłem o takim samochodziku na akumulator i zapewnia on niesamowitą zabawę dla dzieciaków i dla ich rodziców

Auto przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat (maksymalne obciążenie 30 kg) ale dzieciaki od pierwszego roku już dają sobie świetnie radę. Oczywiście samochodzik może być sterowany przez dziecko – w samochodziku znajduję się pedał gazu i hamulca oraz przez rodziców za pomocą bezprzewodowego pilota. Dodatkowo samochodzik posiada 3 poziomy prędkości od 2-4 km/h, startuje powoli, więc nie ma obawy, że zbyt gwałtownie ruszy. Fotelik jest wykonany z eko skóry i wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa.

Kokpit kierowcy jest podświetlany, posiada gniazdo MP3, wskaźnik naładowania akumulatorów, które starczają na maksymalnie 2 h zabawy! W kierownicy jest włącznik muzyki, kierunkowskazów i klakson – chyba najlepsza frajda dla dzieciaków. 🙂 Dodatkowo zrobiłem rejestrację na papierze naklejkowym z imieniem Kuby.

Jeżeli macie problem z wyborem prezentu dla dziecka, to Auto na akumulator jest idealnym prezentem.


Jeżeli podoba Ci się ten artykuł i jeszcze nie polubiłeś mojej strony na facebooku to daj Lajka :)
Udostępnij: