Zastanawiasz się jaki plecak kupić sobie na rower? Czy w ogóle jest Ci potrzebny specjalny plecak na rower? Nawet jeżeli jeździsz rekreacyjnie i nie robisz codziennie 100 km to taki plecak Ci się przyda! Zwykłe plecaki mają to do Siebie, że się zsuwają, nie trzymają się pleców, zwykle są duże i ciężkie. Pokaże Wam na przykładzie Kross – PickUp, jakie możliwości ma dobry plecak rowerowy i dlaczego warto zainwestować w taki gadżet.

Plecak Kross PickUp

Wybrałem plecak Kross PickUp, dlatego że ma większą pojemność (15 L) niż plecaki innych firm w podobnej cenie. Decathlon oferuje plecak B’TWIN 520 z bukłakiem za 119,99 zł, ja swojego PickUp’a kupiłem za 130 zł na Allegro ale cena katalogowa to 169,99 zł, warto więc poszukać innych ofert w internecie. 🙂 W przypadku Kross PickUp, musimy dokupić sobie Bukłak osobno, który kosztuje 40-60 zł ale jeżeli nie robimy wycieczek po 100 km to bidon w zupełności wystarczy.

Plecak jest bardzo pojemny, spokojnie zmieścimy w nim wszystkie przydatne rzeczy. Posiada wiele przegródek i kieszonek, w których możemy spokojnie zmieścić klucze, pompkę czy telefon komórkowy. Kross PickUp posiada osobną kieszeń na Bukłak, więc jest oddzielony od głównej komory plecaka. Dodatkowo wyposażony jest w pokrowiec przeciwdeszczowy oraz elementy odblaskowe.

Kross PickUp posiada oddychające szelki oraz specjalnie zaprojektowane panele z perforowanej gąbki, które może i poprawiają wentylację pleców ale w mega upalne dni i tak całe plecy są mokre, jak chyba pod każdym plecakiem. Obowiązkowo posiada pas biodrowy i piersiowy, dzięki czemu plecak doskonale trzyma się pleców.

Dlaczego zdecydowałem się na plecak rowerowy Kross PickUp?

  • Dobra Cena – 130zł
  • Większa pojemność od plecaków innych firm w podobnej cenie – 15 L
  • Idealne dopasowanie do ciała
  • Pokrowiec przeciwdeszczowy
  • Dużo przydatnych przegródek
  • Kross robi dobre akcesoria i rowery 🙂


Jeżeli podoba Ci się ten artykuł i jeszcze nie polubiłeś mojej strony na facebooku to daj Lajka :)
Udostępnij: