Jaką konsole wybrać dla dziecka lub dorosłego? Czasami mamy dylemat czy wybrać  konsolę PlayStation czy Xbox One, a może pozostać przy zwykłym PC. Na samym początku powiem, że damy sobie spokój z PC bo musieli byśmy wydać parę dobrych tysi, żeby osiągnąć to co nam dają konsole do gier. Chociaż gra na przykład w RPG padem na konsoli graniczy z cudem w niektórych przypadkach.

Jaką konsolę kupić?

Posiadam konsolę Xbox One S i w żadnym wypadku nie mam się czego przyczepić. Wszystko śmiga płynnie, gierki wyglądają naprawdę dobrze. Szkoda, że nie mam jeszcze telewizora 4k bo w tej technologii grafika wyglądałaby jeszcze lepiej ale w Full HD z technologią HDR daje radę! Microsoft na bieżąco aktualizuje system na Xbox. Ciekawą sprawą są punkty G, które dostajemy w grach, dzięki którym możemy rywalizować ze znajomymi w rankingu 🙂 Dodatkowo możemy dokupić sobie Kinect, który zapewni nam niesamowitą zabawę ze znajomymi. My mamy Sport  Rivals (Gra Sportowa) i Dance Central (Gra Taneczna) – można się zmęczyć. Dodatkowo konsola Xbox One S posiada odtwarzacz Blu-Ray, więc możemy oglądać również filmy w doskonałej jakości nie kupując dodatkowego odtwarzacza.

Co do PlayStation Pro to posiada on zdecydowanie lepsze podzespoły od Xbox One S. Jeżeli ktoś jest fanem gier i zależy mu na jak największej jakości oraz nie oczekuje nic innego od konsoli to zdecydowanie polecam PlayStation. Dodatkowo PS4 Pro wspiera wirtualną rzeczywistość poprzez specjalne okulary VR.

W przypadku gdy mamy dzieci lub sami lubimy powygłupiać się na imprezach ze znajomymi przy Kinect to zdecydowanie polecam Xbox One S. Konsolę Xbox One S z 2 padami, Kinectem i kilkoma grami można już dostać na Allegro od 1500 zł. Sama konsola kosztuje już 1000 zł, więc warto zainwestować tego tysiaczka dla dzieciaków ale też dla samych siebie.

 


Jeżeli podoba Ci się ten artykuł i jeszcze nie polubiłeś mojej strony na facebooku to daj Lajka :)
Udostępnij: