Nie macie czasu na robienie zakupów, gotowanie i zmywanie naczyń? Prowadzicie zdrowy tryb życia i chcecie aby Wasze posiłki były pełnowartościowe? Catering dietetyczny jest coraz bardziej popularny i niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez niego. Dieta pudełkowa jest idealnym rozwiązaniem dla każdego kto nie ma czasu na robienie zakupów i jest pochłonięty głównie pracą, nie lubi lub nie umie gotować i nienawidzi zmywać naczyń! 🙂

Coraz częściej spotykam się z osobami, które korzystają z cateringu dietetycznego i są bardzo zadowolone. Postanowiłem spróbować i od 3 dni jestem na diecie od BodyChief. 🙂 Wybrałem dietę Standard – 2000 kcal, nie jestem wybredny więc postanowiłem spróbować wszystkiego. Codziennie rano między 7-8 kurier dostarcza mi catering do pracy. Jednodniowy zestaw składa się z 5 pełnowartościowych posiłków – 2 śniadania, obiad, podwieczorek i kolacja. Posiłki nie tylko genialnie wyglądają ale również smakują mistrzowsko. Widać, że nad przyrządzaniem posiłków czuwa doświadczony szef kuchni.

Przed zamówieniem diety pudełkowej musicie sprawdzić jakie jest Wasze zapotrzebowanie kaloryczne, czy chcecie schudnąć, utrzymać wagę, a może przytyć. Najlepiej do tego sprawdzi się kalkulator zapotrzebowania kalorycznego (BMR), dostępny na stronie FabrykaSiły.PL. Możecie również skorzystać z porady dietetyka, które z miłą chęcią pomoże Wam dobrać odpowiednią dietę.

Catering dietetyczny BodyChief dostępny jest w ponad 30 miastach w Polsce i jeżeli jedziemy gdzieś w delegację lub porostu wyjeżdżamy na wypoczynek możemy z łatwością odebrać nasze posiłki w każdym innym mieście. Możecie ustalić dowolny adres oraz godzinę dostawy. BodyChief oferuje duży wybór wariantów dietetycznych: Standard, Sport, Wege, Wege + Fisch, Gluten Free, Lactose Free, Low IG i Junior. Kaloryczność zestawów waha się między 1000, a 4000 kcal.

Oprócz tego, że wszystkie posiłki są pełnowartościowe to codziennie otrzymujemy całkiem nowe menu. Cena jednodniowego zestawu zaczyna się od 29 zł. Możecie wybrać opcję 7 dniową lub 5 dniową bez weekendów. Na stronie BodyChief możecie codziennie sprawdzić przykładowe menu wszystkich wariantów na dzisiaj i jutro. 🙂 Możecie również wybrać opcję zestawu testowego, aby spróbować jak wygląda taka dieta pudełkowa.


Jeżeli podoba Ci się ten artykuł i jeszcze nie polubiłeś mojej strony na facebooku to daj Lajka :)
Udostępnij: